Горизонт 2020


carousel_v03_9532_396

Горизонт 2020 – нова програма ЄС з досліджень та інновацій. Вона триватиме з 2014 року до 2020 року з загальним бюджетом приблизно 70 млрд. євро. Горизонт 2020 є фінансовим інструментом реалізації флагманської ініціативи Інноваційного союзу, Європа 2020 з метою зміцнення конкурентоспроможності Європи у глобальному вимірі, її економічне зростання та створення нових робочих місць.

По суті, Горизонт 2020 є не лише наступною Рамковою програмою після Сьомої рамкової програми з досліджень та технологічного розвитку. Горизонт 2020 об’єднує Рамкову програму з досліджень та інноваційного розвитку (РП), Рамкову програму конкурентоспроможності та інновацій (СІР) та Європейський інститут інновацій та технологій (ЕІТ).

Список тем в яких ми найбільше зацікавлені співпрацювати.

Наша команда має досвід виконання проектів 6-ї та 7-ї рамкових програм.

АЄІ брала участь у ролі партнера у двох проектах ІКТ 7РП:

Загальною метою обох проектів є залучення ЄС і Східної Європи та Кавказу зацікавлених сторін з різних досліджень, наукових кіл, промисловості, уряду та громадянського суспільства, щоб збагатити і підтримки ЄС і Східної Європи та Кавказу ІКТ політичного діалогу, а також зміцнення стратегічного партнерства між ЄС і Східної Європи та Кавказу ІКТ організаціями.

Проект START «Підвищення співпраці ЄС-Україна у сфері надтвердих матеріалів» START спрямованих на зміцнення співпраці між дослідницькими групами з ЄС і України, що діють в галузі фізики високих тисків і техніки та їх області застосування в різних тематичних областях FP7/HORIZON2020, з особливим акцентом на області надтвердих матеріалів.

АЄІ виконує координуючу роль в рамках кластеру ІКТ національної технологічної платформи “AGRO-FOOD”.

Ідентифікаційни код АЄІ: 969017779

На базі АЄІ діє національний контактний пункт ІКТ та МСП в Україні.

АЄІ модерує групу LinkedIn – Ukraine in the Horizon 2020.

Ми відкриті до співпраці в рамках програми Горизонт 2020, зокрема в сферах ІКТ, відновлюваних джерел енергії, здоров’я та медицини, науково-дослідній, МСП, креативність.

Наші контакти.