Енергоефективність та відновлювані джерела енергії


Енергоефективність та відновлювані джерела енергії є одним із основних напрямків діяльності Агенції. В Агенції діє постійна та портативні виставки відновлюваних джерел енергії та консультаційний пункт.

Попередні проекти Агенції:

АЄІ успішно виконала проект faradayFARADAY «Будівництво постійних механізмів транскордонного співробітництва в галузі поновлюваних джерел енергії», за фінансової підтримки Програми прикордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013.

Метою проекту було покращення умов для розвитку та використання відновлюваних джерел енергії в цих двох регіонах, охоплених проектом внесок у соціально-економічний розвиток “Krośnieńsko-przemyski” субрегіону в Польщі та Львівська область в Україні шляхом впровадження спільної ініціативи інститутів підтримки розвитку ВДЕ.

В результаті було проведено низку інформаційно-промоційних заходів, облаштовано постійно діючу, та портативні виставки відновлюваних джерел енергії, та засновано кластер “Енергоефективності та відновлюваної енергетики Львівщини”

Проект «Зміцнення потенціалу органів державної влади та місцевого самоврядування України щодо реалізації рішень з підвищення енергоефективності та просування відновлювальних джерел енергії у сфері комунального теплозабезпечення з особливим акцентом на будинки громадського призначення  та багатоквартирні будинки», що реалізувався спільно із Інститутом Енергетики (Польща, Варшава). Тривалість: березень-грудень 2015 рік. Проект був реалізований за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіка Польща в рамках програми «Польська допомога для розвитку 2015». Доступ до матеріалів проекту: http://inno.lviv.ua/ua/item/997

Проект «Впровадження рішень для підвищення енергоефективності в Тлумацькому районі з використанням відновлюваних джерел енергії», що реалізувався спільно з Асоціацією інновацій та трансферу технологій «Горизонти» (Польща), Тлумацьким районом Івано-Франківської області та Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу. Тривалість: березень-грудень 2015 рік. Проект був реалізований за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіка Польща в рамках програми «Польська допомога для розвитку 2015». Доступ до матеріалів проекту: http://pp-tlumach.if.ua/