Підтримка творчої та інноваційної молоді


Створено Центр розвитку молодіжних ініціатив (http://centriniciatyv.blogspot.com). Центр організовує для молоді різні заходи розвиваючого навчання, формування креативних особистостей та майбутніх лідерів.  На сторінці центру Ви можете отримати доступ до матеріалів різних проектів, які виконувались у співпраці з молодіжними лідерами.

В Агенції функціонує платформа сприяння успіху молодим людям (http://kulchytskyy.com), яка надає широкий спектр освітніх та консультаційних послуг.

Агенція залучає молодь до підготовки та реалізації спільних проектів. Ми шукаємо партнерів для створення у Львівській області студентського інноваційного бізнес-інкубатора. Агенція підготувала базову концепцію такого інкубатора. В молодіжному середовищі ми промуємо ідеї започаткування власного бізнесу. Експертами Агенції підготовлено довідник «Секрети успіху львівських підприємців», в якому показано історії успіху молодих та досвідчених підприємців.

Іншим напрямком діяльності є поширення у молодіжному середовищі ідей та практик здорового способу життя.

Агенція готова також виступити співорганізатором різних конкурсів для молоді. У нас є досвід проведення конкурсів інновацій серед молоді – www.facebook.com/virtualhighwayua