Проекти

Рамкові програми ЄС

 • Idealist2020 - є проектом мережі Ideal-ist - мережі національних контактних точок (NCP) інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ). Метою Ideal-ist є сприяння транснаціональній співпраці між Національними контактними точками (NCP) у сфері лідерства в галузі інформаційних та комунікаційних технологій (LEIT) в галузі «Горизонт2020». Проект надає транснаціональні послуги, що надають відчутні переваги користувачам Ideal-ist; аплікантам пропозицій та НКП та інші проекти, підтримуючи діяльність щодо обміну знаннями, створення мереж та розробки пропозицій.
 • Проект в рамках програми Горизонт 2020 “COMPACT: From research to policy through raising awareness of the state of the art on social media and convergence” (КОМПАКТ: Від досліджень до політики шляхом підвищення обізнаності про сучасний стан в соціальних медіа та конвергенції).
 • Проект "Хаб-лабораторія інтернету речей". ГО АЄІ координує роботу консорціуму з підготовки техніко-економічного обґрунтування створення регіонального інноваційного Хабу з розробки та впровадження технологій «Інтернету речей». Ця діяльність підтримана європейською ініціативою ICT Innovation for Manufacturing SMEs (http://i4ms.eu) і Хаб, який створено у Львові став частиною європейської мережі (http://s3platform.jrc.ec.europa.eu/digital-innovation-hubs-tool/-/dih/1472/view ).
 • Проект 7 Рамкової Програми ЄС: EECA-2-HORIZON (7РП-ІКТ), 2014-2016 «Розширення співробітництва і стратегічного діалогу у сфері ІКТ між країнами ЄС та країнами Східної Європи і Центральної Азії у рамках дослідницького простору Програми Горизонт 2020». Проект (http://eeca-ict.eu) спрямований на залучення зацікавлених сторін з ЄС і Східної Європи та Центральної Азії з галузі науки, промисловості, уряду та громадянського суспільства, щоб збагатити і підтримати політичний діалог в сфері ІКТ між цими країнами, а також для зміцнення їхнього стратегічного партнерства.
 • Проект «PICTURE (FP7-ICT) Стратегічний діалог у сфері інформаційно-комунікаційних технологій на високому рівні для посилення дій координації та підтримки у країнах східної Європи та центральної Азії, а також ЄС» (2011 –2014). Загальною метою проекту є залучення провідних фахівців-представників дослідницьких організацій, освітнього сектора, промисловості, урядових структур з країн ЄС та Східної Європи та Центральної Азії для підтримки та покращення діалогу у сфері розробки ІКТ стратегії, а також для покращення партнерства між ЄС та країнами ЕЕСА у сфері ІКТ (період проекту - 1.12.2011-1.05.2014 року)
 • Проект START (7РП), 2011-2014, «Підвищення співпраці ЄС-Україна у сфері надтвердих матеріалів». Проект спрямований на зміцнення співпраці між дослідницькими групами з ЄС і України, що діють в галузі фізики високих тисків і техніки та їх застосування в різних тематичних областях FP7/HORIZON2020, з особливим акцентом на сферу надтвердих матеріалів.

Транскордонні проекти

 • Проект «Розвиток транскордонної інноваційної платформи для сталого використання біомаси очерету (ReedBASE)» в рамках Програми консультативної допомоги (AAP).
 • Проект FARADAY «Будівництво постійних механізмів транскордонного співробітництва в галузі поновлюваних джерел енергії» http://www.pl-by-ua.rescluster.eu/, за фінансової підтримки Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013. Період 2013 - 2015. Метою проекту було покращення умов для розвитку та використання відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) у сусідніх регіонах Польщі та України та запровадження спільних ініціатив у сфері ВДЕ для соціально-економічного розвитку Кросненсько-Перемишльського субрегіону в Польщі і Львівської області в Україні.
  У рамках цього проекту було проведено багато заходів різного виду (відкриваюча та фінальна конференції проекту, виставка, навчальні та інформаційні семінари, виїзди за кордон і представлення пропозицій бізнесу). Одним із важливих результатів проекту стала пілотна інсталяція відновлюваних джерел енергії, результати експлуатації якої використовуються бізнесом при розробці інвестиційних проектів у сфері ВДЕ. В результаті активної діяльності ГО АЄІ за підтримки проекту засновано кластер “Енергоефективності та відновлюваної енергетики Львівщини”. (https://www.facebook.com/ecoenergy.lviv/). Учасниками кластеру є представники МСБ, які працюють в галузі енергозбереження та відновлюваної енергетики. ГО АЄІ є членом координаційної групи кластеру.

Місцеві фонди

Польська Допомога

 • Проект «Побудова практичного прикладу суспільної інтеграції внутрішньо переселених осіб з Криму в рамках приймаючої громади с.Ситихів Львівської області», що реалізовується за підтримки Посольство Республіки Польща у Києві  в рамках програми «Польської співпраці для розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща». Відео про проект: https://youtu.be/hXF50ohjHcA
 • Організація виїзду школярів українських шкіл та школярів Малої Академії наук для участі у Малопольській Ночі Науковців 29 вересня – 1 жовтня 2017 року.
 • Організація виїзду школярів українських шкіл та школярів Малої Академії наук для участі у Малопольській Ночі Науковців 29 вересня – 1 жовтня 2016 року.
 • Організація виїзду школярів українських шкіл та школярів Малої Академії наук для участі у Малопольській Ночі Науковців 24-26 вересня 2015 року.
 • Проект «Зміцнення потенціалу органів державної влади та місцевого самоврядування України щодо реалізації рішень з підвищення енергоефективності та просування відновлювальних джерел енергії у сфері комунального теплозабезпечення з особливим акцентом на будинки громадського призначення  та багатоквартирні будинки», що реалізувався спільно із Інститутом Енергетики (Польща, Варшава). Тривалість: березень-грудень 2015 рік. Проект був реалізований за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіка Польща в рамках програми «Польська допомога для розвитку 2015». Доступ до матеріалів проекту: http://inno.lviv.ua/ua/item/997
 • Проект «Впровадження рішень для підвищення енергоефективності в Тлумацькому районі з використанням відновлюваних джерел енергії», що реалізувався спільно з Асоціацією інновацій та трансферу технологій «Горизонти» (Польща), Тлумацьким районом Івано-Франківської області та Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу. Тривалість: березень-грудень 2015 рік. Проект був реалізований за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіка Польща в рамках програми «Польська допомога для розвитку 2015». Доступ до матеріалів проекту: http://pp-tlumach.if.ua/
 • Проект «Рушай у віртуальну магістраль нескінченних можливостей твого майбутнього бізнесу!», що реалізувався спільно з Польська фундація комунікації (Варшава, Польща). Проект був реалізований за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіка Польща в рамках програми «Польська допомога для розвитку 2014». Тривалість: березень-грудень 2014. Спільнота учасників проекту: www.facebook.com/virtualhighwayua
 • Проект «Створення Агенції місцевого розвитку у місті Самборі для підтримки підприємництва та співпраці з польськими партнерами з метою розвитку економіки міста», що реалізувався спільно з Асоціацією інновацій та трансферу технологій «Горизонти» (Польща), Самбірською міською радою. Тривалість: березень-грудень 2014 рік. Проект був реалізований за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіка Польща в рамках програми «Польська допомога для розвитку 2014». Доступ до матеріалів проекту: http://arsambor.com/
 • Проект «Підготовка органів місцевого самоврядування Рівненської області до реалізації інвестиційних проектів та управління комунальними послугами за формулою державно-публічного партнерства», що реалізовувався  спільно з Центром ППП (Варшава, Польща). Тривалість: березень-грудень 2014 рік. Проект був реалізований за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіка Польща в рамках програми «Польська допомога для розвитку 2014».

Інші проекти