ІНДИВІДУАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ УСПІХУ ПРОЄКТУ

Проєктний менеджмент

Команда АЄІ має великий досвід управління та координації проєктів з досліджень та розробок. Основна мета наших менеджерів проєктів, спеціалістів з поширення та дослідників – співпрацювати з партнерами та клієнтами, щоб забезпечити високу цінність та підтримку їхніх проєктів.

Поширення та маркетинг

Ми спеціалізуємось на поширенні інформації, маркетингу, комунікації та залучення громадськості, використовуючи такі продукти, як соціальні медіа, мистецтво, відео, графічний дизайн, творчі кампанії, публікації, прес-релізи, інформаційно-просвітницькі заходи, практичні заходи та багато іншого.

Підтримка консорціуму

Міжнародні проєктні пропозиції часто вимагають створення великого консорціуму, який відповідає за тематиці конкурсу, включаючи партнерів з досліджень, розробок та поширення, наприклад, представників науки, промисловості, громадських організацій, державних органів влади та правоохоронних органів. AЄІ надає підтримку у діяльності по формуванні консорціуму, наприклад, структурованій оцінці потенційних партнерів, налагодженні контактів та уточненні завдань, пов’язаних із змістом проєктної заявки, фінансових та адміністративних питань.

Навчання та підтримка фандрейзингу

Наша кваліфікація дозволяє проводити різні види діяльності, які можуть принести відчутні переваги потенційним аплікантам. Ми маємо досвід роботи з новими учасниками, які недосвідчені та погано знайомі з вимогами проєктів до «Горизонту 2020». Крім заходів з підвищення обізнаності, спільних семінарів, тренінгів, транскордонних брокерських заходів ми використовуємо нові інструменти навчання.

Тренінги з розвитку бізнесу

Тренінги з розвитку бізнесу допоможуть вам стати лідером вашого бізнесу. Хороша підготовка в бізнесі дає вам інструменти та навички аналізувати ваші виклики, а потім знаходити стратегічні рішення – у вашій нинішній галузі чи наступній. Успіх залежить від обраного ефективного навчання з менеджменту, яке відповідає саме вашим потребам.

Індивідуальний розвиток

Особистий розвиток – це процес на все життя. Це спосіб оцінити свої вміння та якості, врахувати свої цілі в житті та поставити цілі з метою реалізації та максимізації свого потенціалу. Ми допомагаємо вам визначити навички, необхідні для встановлення життєвих цілей, які можуть підвищити ваші перспективи працевлаштування, підвищити впевненість у собі та призвести до більш повноцінного, якісного життя. Плануйте приймати важливі, позитивні та ефективні життєві рішення та рішення для свого майбутнього, щоб забезпечити особисте розширення можливостей.