Місія організації

Агенція Європейських Інновацій (АЄІ) спрямована на пошук інструментів та фінансових ресурсів для інноваційного розвитку ІКТ, креативних індустрій, освіти, агропромислового комплексу, охорони здоров’я, відновлюваної енергетики на основі сучасних результатів науково-дослідної діяльності, зокрема в рамках програм HORIZON EUROPE, NDICI та програм різних донорів.

Дослідження, маркетинг та консультація

Агенція європейських інновацій – це науково-дослідна та консультаційна організація, яка підтримує співпрацю між наукою, бізнесом, владою та іншими зацікавленими сторонами. АЄІ – це мультидисциплінарна команда, яка спеціалізується на управлінні проєктами, проведенні аналітичних дослідженнях, розповсюдженні інформації, маркетингу, комунікації та залученні громадськості, використовуючи такі продукти, як соціальні медіа, мистецтво, відео, розробка веб додатків, графічний дизайн, творчі кампанії, публікації, прес-релізи, інформаційно-просвітницькі заходи, події та інші інструменти.

Досвідчена команда

Команда АЄІ має досвід виконання проєктів у рамках FP6, FP7, Horizon 2020 та Cascade фінансування проєктів H2020; Програми «Польська допомога» Міністерства закордонних справ Польщі; Транскордонної програми «Польща-Білорусь-Україна», і ми ділимося цим практичним досвідом з іншими організаціями (Linkedin група «Ukraine in the Horizon2020 and other EU-programs»).

Мережа організація та експертів

AEI співпрацює з багатьма різними державними та приватними установами в Україні, Європі та країнах Східного партнерства та має великий досвід розробки, управління та реалізації стратегій поширення результатів досліджень та комунікації з різними цільовими групами в проєктах Рамкових програм ЄС.

Громадянське суспільство

АЄІ бере активну участь у громадянському суспільстві. АЄІ є членом національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства та членом української сторони Платформи громадянського суспільства щодо імплементації Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

Проспект Чорновола 57, Львів, Україна

Email: info@aei.org.ua
Тел.: + (38) 050 9292396