ТЕХНІЧНА ЕКСПЕРТИЗА ДЛЯ РОЗУМНИХ РІШЕНЬ

Цифрова трансформація

АЄІ пропонує допомогу на всіх аспектах цифрової трансформації, від стратегії та ідеї до розробки та доставки. Наші стратегії, дизайн, архітектура, розробка та технічне обслуговування, орієнтовані на впровадження інновацій, допомагають вам зосередитись на вашому бізнесі, тоді як ми  вирішуємо всі ваші технологічні та організаційна потреби.

Веб-розробка

Для ефективності сучасних програмних рішень потрібні ноу-хау в більш ніж одній технології. Ми дизайнуємо та розробляємо досвід, який допомагає нашим клієнтам досягти успіху на швидкості інновацій. Ми прагнемо створювати інноваційні рішення, і ми любимо працювати з новими технологіями. Ми пропонуємо найкращу реалізацію вашого проєкту із впровадженням новітніх та найсучасніших технологій.

Розробка мобільних додатків

Ми розробляємо наші програми з нуля, охоплюючи дизайн, кодування, тестування та управління проєктами. Коли ми говоримо про додатки, ми маємо на увазі власне програмне забезпечення, побудоване з нуля. Додаток для нас – це інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні додаток. Це може бути нативний мобільний додаток, PWA або веб-додаток. Інтерфейси, що підтримуються голосом, або інтерфейс IoT – це також додатки.

Тестування

Незалежно від того, чи розгортаєте ви критично важливий веб-додаток, орієнтований на споживача веб-сайт або мобільний додаток, АЄІ забезпечує швидке, ефективне та економічно ефективне рішення щодо тестування та забезпечення якості.