Аналітичний огляд інструментів та політик українських державних структур у сфері інновацій

В рамках ініціативи «Програми та інструменти підтримки розвитку інноваційної сфери України»  підготовлено аналітичний огляд інструментів та політик українських державних структур у сфері інновацій, дій основних стейкхолдерів, впливу європейських програм на розвиток українських інновацій.

В огляді також представлено результати опитування активних представників інноваційної спільноти України та надано рекомендації щодо розвитку та вдосконалення інструментів інноваційної політики в України.

Зміст цього документу є виключною відповідальністю авторів і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу чи Інституту економічних досліджень та політичних консультацій. При підготовці даної публікації враховувались результати попередніх проєктів ГО АЄІ та пропозиції і матеріали таких експертів як Ю.Нікітін, О.Юрчак, В.Ночвай, П.Смертенко, В.Соловйов, Н.Подольчак, О.Кульчицький, членів робочих УНП СхП та УС ПГС, а також учасників заходів, які проводила ГО АЄІ.

Ініціатива «Програми та інструменти підтримки розвитку інноваційної сфери України  виконується  в рамках проєкту «Підтримка діяльності Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (ФГС СхП)», який адмініструє Інститут економічних досліджень та політичних консультацій, що фінансується Форумом громадянського суспільства Східного партнерства та Європейським Союзом

Let's talk

If you want to get a free consultation without any obligations, fill in the form below and we'll get in touch with you.