ГО Агенція Європейських Інновацій провела 10 серпня перший вебінар нового проекту “Підвищення поінформованості українських організацій про можливості участі у дослідницьких та інноваційних програмах ЄС”.

На вебінарі було представлено огляд основних інноваційних програм ЄС Горизонт Європа, COST, LIFE, Digital Europe, EU4Health , результати опитування українських організацій та сервіси для аплікантів від  нового проєкту ГО АЄІ “Підвищення поінформованості українських організацій про можливості участі у дослідницьких та інноваційних програмах ЄС”.

Тематика вебінару і проєкту в цілому викликала велике зацікавлення в українських організацій. До участі у вебінарі зареєструвалися 460 учасників. 

Перед учасниками вебінару виступили Кульчицький Іван, президент ГО Агенція Європейських Інновацій, керівник НКП ІКТ програми Горизонт 2020 та Квашук Ольга, Менеджерка Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”. 

Квашук Ольга представила діяльність Міжнародного фонду  “Відродження” та підтримку яку він надає на даний момент в умовах воєнного стану в Україні. 

Кульчицький Іван звернув увагу учасників  на особливості використання сервісів проєкту для формування успішних проєктних заявок на конкурси програм ЄС.

Також ГО АЄІ відкрита для залучення додаткових експертів і спікерів для  заходів проєкту.

Базова презентація заходу доступна за посиланням
https://drive.google.com/file/d/11nAEVNbDE2ddN6IfUOoMMoWXRJLG4mK2/view?usp=sharing

Внизу цієї сторінки є посилання на відеозапис у You Tube. При перегляді відео розгорніть опис відео і зможете побачити таймінг представлення окремих тем порядку денного і переглянути ті частини відеозапису, які цікавлять Вас найбільше.

Наступний захід проєкту буде 16 серпня на тему Конкурси кластеру Climate, Energy and Mobility програми Горизонт Європа” 

Для участі слід зареєструватись за посиланням:

https://forms.gle/omDfKYH4Pw7rk2J99

Проведений семінар є одним із серії заходів, які ГО АЄІ проводить в рамках проєкту “Підвищення поінформованості українських організацій про можливості участі у дослідницьких та інноваційних програмах ЄС”, що фінансується  Європейським Союзом  та Міжнародним Фондом «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.

Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію
Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».

Let's talk

If you want to get a free consultation without any obligations, fill in the form below and we'll get in touch with you.