Матеріали вебінару Гранти на інновації для територіальних громад

Багато українських та європейських організацій працюють для відновлення України на інноваційних засадах у контексті формування нової інноваційної економіки та покращення життя наших співвітчизників у громадах, незважаючи на всі загрози воєнного стану та ризики агресії зі сторони росії.

Територіальні громади зараз мають багато викликів дня  у контексті очікуваних труднощів зимового періоду, відбудови зруйнованих об’єктів  інфраструктури та житлового фонду, допомоги внутрішньо переміщеним особам та багато інших проблем. Особливо важким є стан  у громадах, які знаходяться у прифронтовій зоні та у зонах бойових дій.

Разом з тим  ми віримо у європейське майбутнє України і запропонували громадам та інноваційним структурам України знайти час для участі у вебінарі «Гранти та інновації для територіальних громад», щоб принаймні зорієнтуватись наскільки зараз є спроможність оцінити перспективи розвитку свої території у контексті кращого медичного забезпечення, енергозабезпечення та енергозбереження, покращення екологічного стану, цифровізації,  безпеки, смарт сіті, розвитку місцевого бізнесу, збереження культурного надбання, розвитку креативних індустрій  та творчого потенціалу молоді.

Вебінар було проведено 5 жовтня  2022 року. До участі зареєструвалось майже 260 учасників, більшу половину яких представляти представники органів місцевого самоврядування, місцеві комунальні підприємства та установи, а також місцеві громадські організації.

Мета заходу –   ідентифікувати місцеві територіальні громади, які зацікавлені у практичній реалізації інноваційних проєктів у співпраці з дослідницькими та інноваційними структурами України та ЄС, розширити комунікацію з потенційними аплікантами на конкурси програми Горизонт Європа та інших програм ЄС, які фінансують інноваційні проєкти, сформувати коло партнерських організацій з якими буде продовжена співпраця щодо підготовки конкретних проєктних заявок.

В ході заходу відбувалась активне обговорення напрямків розвитку громад, особливу увагу викликали виступи учасників, які представили свій досвід у реалізації проєктів та досвіду у формуванні проєктних груп у громадах. Рекомендуємо переглянути відеозапис, де є таймінг і вказано особи, які виступали.

Основні теми вебінару:

  • Основи проєктного менеджменту у громадах
  • Хто може виступати заявниками проєктних заявок для розвитку громад
  • Як потенційні партнери оцінюють готовність програм до участі у спільних проєктах
  • Як готуватись місцевим організаціям до участі у проєктах
  • Як місцева влада може налагодити співпрацю із проєктно орієнтованими організаціями, як стати партнером в інноваційних проєктах
  • Що може зробити місцева влада та місцеві організації для розвитку бізнесу та інновацій
  • Приклади інноваційних проектів у програмі Горизонт 2020 та Горизонт Європа за участю, які направлені на інноваційний розвиток територій
  • Очікувані можливості програм ЄС  на 2023-2024 роки, як підготуватись до нових конкурсів.
  • Перші практичні кроки до інноваційних проєктів розвитку місцевих територій
  • Планування подальших дій з представниками вебінару щодо підготовки спільних проєктів

Основні спікери вебінару: 

Іван Кульчицький, Президент ГО Агенція Європейських Інновацій, керівник національного контактного пункту програми Горизонт 2020 за напрямом ІКТ, має досвід подання і реалізації проєктів у програмі Горизонт 2020 та Горизонт Європа.
https://www.facebook.com/ivan.kulchytskyy/ 
https://www.linkedin.com/in/ivankulchytskyy/

Іван Кульчицький, підприємець, експерт із стратегічного та проєктного управління, к.е.н., сертифікований бізнес-коуч та ментор з інноваційного підприємництва. Тренер проєктів з розвитку бізнесу та місцевих громад за підтримки міжнародних донорів USAID, U-LEAD, GIZ, Polish aid, МФ “Відродження”.
Спеціалізується на проведенні стратегічних сесії, налаштуванні бізнес-процесів та розробки розвиткових проєктів.
www.facebook.com/kulchytskyy.ivan
www.linkedin.com/in/kulchytskyy/

Доступ для завантаження презентацій заходу:

Презентація Івана Кульчицького, президента ГО АЄІ  https://drive.google.com/file/d/1kHz35S08fA9EYBVthHCMrWcUeHuq1X4D/view?usp=sharing

Презентація Івана Кульчицького,  підприємця
https://drive.google.com/file/d/1jc_KpxlzYL8Wc_9rOgod2E0D6piOsmQn/view?usp=sharing

Презентація Петра Скрипчука, професора НУВГП
https://drive.google.com/file/d/13YyK40qR1MaVO6P_rAtuj2LwuhxW9vYv/view?usp=sharing

Внизу цієї сторінки є посилання на відеозапис у You Tube.
При перегляді відео розгорніть опис відео і зможете побачити таймінг представлення окремих тем порядку денного і переглянути ті частини відеозапису, які цікавлять Вас найбільше.

Проведений вебінар є одним із серії заходів, які ГО АЄІ проводить в рамках проєкту “Підвищення поінформованості українських організацій про можливості участі у дослідницьких та інноваційних програмах ЄС”, що фінансується  Європейським Союзом  та Міжнародним Фондом «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.

Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію
Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».

Let's talk

If you want to get a free consultation without any obligations, fill in the form below and we'll get in touch with you.