Інформаційний день та семінар-дискусія з підтримки інноваційної діяльності малого і середнього бізнесу відбудуться 29 червня 2017 у м.Харкові

10.00 – 12.30 Інформаційний день «Програма Горизонт 2020 для МСП, як фінансовий інструмент підтримки інноваційного бізнесу» (реєстрація з 9.30)
14.00 – 16.30 Семінар-дискусія «Інструменти підтримки інноваційної діяльності МСП на регіональному рівні» (реєстрація з 13.45)
Попередня реєстрація на заходи за посиланням: https://goo.gl/Dvusgp.
Місце проведення: м.Харків, готель Reikartz, вул. Садова, 4.
Організатори та співорганізатори:
· ГО Агенція Європейських Інновацій (http://aei.org.ua)
· ТОВ «Юнівей Консалтинг-Груп» (http://uniway.kiev.ua)
· Спілка підприємців Харківської області (http://spkho.kh.ua)
Інформаційний день «Програма Горизонт 2020 для МСП, як фінансовий інструмент підтримки інноваційного бізнесу» буде корисним керівникам малих та середніх підприємств, які зацікавлені в залучені коштів на розвиток та комерціалізацію інноваційних проєктів за допомогою участі у спеціальних грантових програмах Горизонту 2020 для МСП (SME Instrument). Учасники інфодня зможуть задати питання та надати проєктні пропозиції до аналізу експертам, які мають досвід у підготовці та оцінці проєктних пропозицій для програми Горизонт 2020.
Інформацію про SME Instrument розміщено за посиланням: http://smencpua.blogspot.com
Основні теми презентацій:
- генерування проєктної ідеї та формування концепції проєкту;
- пошук конкурсних тем програми «Горизонт 2020» відповідно до проєктної ідеї;
- розуміння структури проєктної заявки до програми «Горизонт 2020»;
- попередня оцінка проєктної заявки до програми «Горизонт 2020»;
- подача проєктної пропозиції на конкурс;
- правові та фінансові аспекти реалізації проєктів програми «Горизонт 2020» в Україні;
- використання успішного досвіду підготовки проєктних заявок до програми «Горизонт 2020».
Семінар-дискусія «Інструменти підтримки інноваційної діяльності МСП на регіональному рівні» присвячена знаходженню оптимальних форм співпраці між бізнесом, наукою та владою та обговоренню формату регіональної (міської) програми підтримки інноваційного бізнесу у контексті підходу «розумної спеціалізації» (Smart specialization).
Основні питання до обговорення:
· Адаптація європейського досвіду підтримки інноваційного бізнесу на регіональному рівні, особливості підходу розумної спеціалізації (Smart specialization).
· Digital Agenda України та її вплив на розвиток інновацій в регіонах (Smart City).
· Інноваційні рішення малого і середнього бізнесу Харківщини, які можуть мати вплив на прискорений розвиток регіональної економіки.
· Дискусія щодо форм співпраці бізнесу, науки, освіти та влади для підтримки інноваційного розвитку Харківщини з виходом на проєктні рішення та рекомендації
Організаційні аспекти.
Участь є безкоштовною за умови попередньої реєстрації до 23 червня 2017 р.
Реєстрація за посиланням: (https://goo.gl/Dvusgp)
Учасники самостійно покривають витрати на проїзд та проживання.
Програма семінару буде надіслана зареєстрованим учасникам на основі отриманих заявок.
Контактнаінформація:
Іван Кульчицький, ГО АЄІ тел. 0509292396, Email: kul.ivan@gmail.com
Світлана Бережна, Спілка підприємців Харківської області, тел.: 0955722087, 0977197162
Email: sviber7787@gmail.com
Тренери/ консультанти:
Кульчицький Іван Іванович – експерт з пошуку фінансових ресурсів для малих і середніх підприємств (МСП). З 2004 року є одним із провідних фахівців щодо підготовки науково-технічних та інноваційних проєктів на конкурси Рамкових Програм ЄС. Має великий досвід залучення ресурсів для фінансування проєктів у сфері ІСТ, відновлювальної енергетики, охорони здоров’я та інших.
Протягом останніх років працював, як президент «Агенції Європейських інновацій», координатор національного контактного пункту ІКТ та МСП програми Горизонт 2020 в Україні.
Нікітін Юрій Олександрович – д.т.н., експерт-консультант в області оцінки та написання проєктів до Європейських фондів, управління проєктами, інновацій, трансферу і комерціалізації технологій. Має більш ніж 20 років досвід роботи у якості експерта та консультанта з міністерствами, відомствами, установами, підприємствами та МСП, в тому числі досвід реформування освіти, муніципального сектора, енергетики та сільського господарства в Україні. Має досвід пов’язаний з економікою та розробкою стратегій розвитку країн з перехідною економікою; участі у інфраструктурних проєктах в країнах з перехідною економікою, пов’язаних із здійсненням програм з нарощування потенціалу, підтримку довгострокового стратегічного розвитку і підготовки техніко-економічних обґрунтувань / технічної документації відповідно до стандартів ЄС.
За останні роки працював, як керівник відділу інновацій і трансферу технологій ІНМ НАН України, координатор проєкту ЄС FP7 «Start», експерт проєктів Світового банку та Європейської Комісії.
Автор і співавтор більш ніж 200 наукових публікацій / патентів.
Недавні записи
- Практичний семінар – SURE: Стійкість та адаптація бізнесу у 2023 році, м.Львів, 24 січня 2023 р. 18/01/2023
- Як подолати основні труднощі та бар’єри для українських організацій на шляху до успіху у конкурсах програм ЄС? 16/01/2023
- Практичні рекомендації щодо участі у конкурсах дослідницьких та інноваційних програм ЄС. 05/01/2023
- EIC інструменти Pathfinder, Transition та Accelerator програми Горизонт Європа 03/01/2023
- Матеріали вебінару «Програма Горизонт Європа від А до Я – відповіді на основні питання» 31/12/2022