Семінар-дискусія "Першочергові заходи для розвитку інноваційної сфери в Україні", Київ, 18 грудня 2018

Станом на 12.12. 2018 отримано 140 заявок і реєстрацію на захід припинено. Слідкуйте за новинами у Facebook та на сайті Агенції, де буде розміщено матеріали та результати заходу.

Дата і час проведення: 18 грудня 2018 р., 10:00 – 13:30 ( реєстрація із 09:30) (Увага зміна) Місце проведення: HUB 4.0, м. Київ, Ярославский провулок 1/3  Організатори:

  • Міністерство освіти та науки України
  • ГО «Агенція Європейських Інновацій»

За співпраці з партнерськими організаціями:

  • Державна інноваційна фінансово-кредитна установа (ДІФКУ)
  • ТОВ «Юнівей Консалтинг-Груп»
  • Асоціація підприємств промислової автоматизації України
  • ГC «Центр розвитку інновацій»

Мета: Обговорити за участю ключових стейкхолдерів сфери інновацій першочергові заходи, які доцільно включити у план імплементації Стратегії інноваційного розвитку України у контексті дотримання основних положень Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС Очікуваний результат –  формування партнерської мережі з представників державних структур та ключових організацій інноваційної інфраструктури України, які усвідомлюють необхідність досягнення порозуміння щодо методологічних та організаційних засад розвитку інноваційної сфери України, а також готові співпрацювати щодо розробки і втілення конкретних ініціатив, планів і проєктів. Очікувані учасники (цільові групи):

  • Представники урядових структур та комітетів Верховної Ради
  • Представники НАН України, НДІ, університетів, інноваційних структур та бізнес асоціацій;
  • Громадські організації та незалежні експерти.
  • Організації, які мають досвід реалізації інноваційних проєктів, а т.ч. стартапів.

Організаційні питання. Участь є безкоштовною за умови попередньої реєстрації до 12 грудня. Учасники самостійно покривають витрати на проїзд та проживання. Програма семінару буде сформована на основі пропозицій учасників і  буде надіслана зареєстрованим учасникам на основі попередньої реєстрації. З проєктом Стратегії інноваційного розвитку України можна ознайомитись за посиланням. Контактна інформація: Іван Кульчицький, тел. 0509292396, Email: kul.ivan@gmail.com Семінар-дискусія є першим заходом проєкту «Адвокація проєвропейських змін в національній інноваційній політиці», який виконується за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проєкту «Громадська синергія» під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

Слідкуйте за новинами проєкту на сторінці Агенції у Facebook:

та за хештегом

#InnoEUpolicyUA

на сайті АЄІ та у Facebook

РЕЄСТРАЦІЯ

Let's talk

If you want to get a free consultation without any obligations, fill in the form below and we'll get in touch with you.