Малопольська ніч науковців 2018

У Кракові з 27 по 29 вересня відбулася „Малопольська ніч науковців 2018”. Цей захід є частиною європейської ініціативи Європейська ніч науковців («European Researchers’ Night»). Мета заходу – популяризація зацікавлення наукою молодого покоління через показ сучасних наукових лабораторій і експериментів у форматі загальноєвропейського наукового шоу. Візит молоді Львівської області до Кракова розпочався вшануванням місця української національної пам’яті у місті Ланцут, де спочивають вояки  Армії УНР та УГА.

У Ланцуті в парку палацу Любомирських любувалися барвами осені. У Краківському Музеї міської інженерії дивились виставу про науку і виконували цікаві завдання . І на святковій вечері знайомились з організаторами заходу. Виїзд групи учнів та дорослих для участі у  „Малопольській ночі науковців ” уже п’ятий рік організовує ГО «Агенція Європейських Інновацій» у рамках угоди з урядом  Маршалка Малопольського Воєводства Республіки Польща

Починається дійство у кінотеатрі Kijów Centrum, перетвореному у машину часу, яка переносить назад, коли підростали відомі польські науковці, такі як лауреат Нобелівської премії Марія Склодовська Кюрі чи Ігнацій Лукашевич. Подорожі в часі супроводжувались видовищними експериментами і демонстраціями.

А далі усі мандрують лабораторіями фізичного та хімічного факультетів Яґеллонського університету, що є однією з найсучасніших будівель цього типу в Європі. Були учасниками і учасницями інтерактивних демонстрацій нових технологій в області біофізики, хімії,  медичної фізики. А лабораторія Франкенштейна  дивувала демонстраціями різних фізичних явищ в гумористичному стилі. Переповненою мріями і бурхливими емоціями від побаченого, делегація повертались додому.

Let's talk

If you want to get a free consultation without any obligations, fill in the form below and we'll get in touch with you.