Матеріали майстер класу Представлення проєктних ідей та пошук партнерів і координатора проєкту

Онлайновий практичний майстер клас  було проведено 27 вересня  2022 року. До участі зареєструвалось більше 200  учасників, які представляли різні середовища науки, освіти, бізнесу влади та громадських організацій. Майстер клас складався з двох частин: інформаційної та практичної частини.

В ході інформаційної сесії, доступ до якої надавався через сервіс ZOOM та трансляцію у Facebook на сторінці ГО АЄІ, було представлено найбільш ефективні інструменти пошуку конкурсів, представлення ідей та знаходження партнерів. Приємним сюрпризом для учасників стала участь в інформаційні сесії Світлани Клесової, менеджерки французької інноваційної компанії G.F.C.,  яка має досвід координації багатьох проєктів у програмах Горизонт 20202 та Горизонт Європа.

Під час практичної  частини, яка уже не транслювалась у Facebook, учасники відпрацювали навички пошуку і аналізу змісту оголошень про конкурси, протестували практичні інструменти пошуку партнерів та розміщення профілів. Особлива увага була приділена питання формуванням коротких анотованих описів на порталі фінансування та тендерів.

З учасниками заходу буде продовжено спілкування на предмет покращення їх профілів, створення більш деталізованих профілів з метою ширшого просування серед потенційних партнерів з країн ЄС, а також будемо обговорювати потреби у проведенні цільових консультаційних сесій.

Основний спікер вебінару: 

Іван Кульчицький, президент ГО Агенція Європейських Інновацій, керівник національного контактного пункту програми Горизонт 2020 за напрямом ІКТ

Доступ для завантаження презентацій заходу:

Презентація Івана Кульчицького https://drive.google.com/file/d/1xv3BtFpmhkaoU2eeIYKKfdROV_jLOt9-/view?usp=sharing

Внизу цієї сторінки є посилання на відеозапис у You Tube.
При перегляді відео розгорніть опис відео і зможете побачити таймінг представлення окремих тем порядку денного і переглянути ті частини відеозапису, які цікавлять Вас найбільше.

Проведений майстер клас є одним із серії заходів, які ГО АЄІ проводить в рамках проєкту “Підвищення поінформованості українських організацій про можливості участі у дослідницьких та інноваційних програмах ЄС”, що фінансується  Європейським Союзом  та Міжнародним Фондом «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.

Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію
Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».

Let's talk

If you want to get a free consultation without any obligations, fill in the form below and we'll get in touch with you.