Матеріали семінару «Розвиток співпраці між науковцями, виробничими підприємствами та провайдерами цифрових рішень у сфері Промислового Інтернету Речей»

Семінар відбувся 24 травня 2017 р. у м. Львів в рамках проєкту Хаб-лабораторія Інтернеру Речей

Презентації доступні за посиланнями:

Юрій-Володимир Блавт, старший аналітик, Сівітта
Наталія Шаховська, д.т.н., професор кафедри інформаційних систем та мереж Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій, НУ «Львівська політехніка» у співавторстві з Мельникова Н.І. та Гасько Р.Т.
Олександр Юрчак, директор, Асоціація підприємств промислової автоматизації України
Лев Ванян, директор, Інноваційно Технічні рішення
Петро Мацькович, директор, Еліус-М
Володимир Ночвай, к.т.н.,с.н.с., Інститут проблем математичних машин та систем НАНУ
Ігор Коцюба, заступник директора з міжнародних питань, Інститут проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є.Пухова НАНУ
Наталія Гоц, д.т.н., професор кафедри метрології, стандартизації та сертифікації Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології, НУ «Львівська політехніка» у співавторстві з Микийчук М.М.Паракуда В.В.Корж Р.О.Стадник Б.І.Яцишин С.П.
Наталія Шуляр, заступник генерального директора з якості, Сферос-Електрон
Іван Кульчицький, НКП за пріоритетним напрямом «Інформаційно-комунікаційні технології» програми Горизонт 2020, президент Агенції Європейських Інновацій

 

Додаткова інформація.
I4MS (ІКТ Інновації для Виробничих МСП) – це масштабна ініціатива ЄС (http://i4ms.eu ) бюджет ~110 млн. євро) для сприяння впровадженню інновацій серед виробничих підприємств. Запущена у 2013, вона являє собою мережу з 30+ хабів цифрових інновацій та центрів компетенцій, що є платформою для співпраці різних гравців інноваційної екосистеми: розробників інновацій, виробничих підприємств та науково-дослідницьких центрів.
Інноваційні хаби надають доступ виробничим підприємствам, як наприклад Zanussi та Koenigsegg, до високих технологій, що включають Інтернет речей (ІоТ), високопотужні комп’ютерні обчислення, лазерні технології та робототехніку, та до залучення грантового фінансування. Розробники технологічних рішень отримують можливість швидкої та полегшеної комерціалізації нових продуктів. Приклади виробничих кейсів з використанням IoT  можна завантажити за посиланням http://i4ms.eu/documents/i4ms_v11.pdf.
Семінар у Львові проводиться за безпосередньої участі  і підтримки Асоціації підприємств промислової автоматизації України (http://appau.org.ua).

Let's talk

If you want to get a free consultation without any obligations, fill in the form below and we'll get in touch with you.