Матеріали вебінару Конкурси програми Марії Кюрі 2023 року

Атаки російських варварів на енергетичну інфраструктуру України створили додаткові перешкоди для проведення онлайн заходів за нашим проєктом.

Ми не хотіли скасовувати заходи проєкту або переносити їх на інший час. Тому команда ГО АЄІ ідентифікувала місця де можна було очікувати забезпечення електроенергією та доступ до Інтернет, а також витратила власні ресурси на закупівлю невеликих ноутбуків з якими простіше було б переміщуватись по місту та виходити в онлайн.

На наш вебінар 25 листопада зареєструвалось більше 240 учасників, з яких безпосередню участь в онлайн заходів взяли біля 60 осіб. В ході вебінару були представлені особливості конкурсів програми Марії Кюрі у 2023 році та обговорено ситуацію, яка виникла у програмній ініціативі MSCA4Ukraine. Уже стало відомо що на першу дату подання заявок, а саме не 11 листопада 2022 року було подано більше 400 заявок і організатори конкурсу вирішили припинити прийом заявок з 25 листопада, щоб провести оцінку поданих заявок і бачити картину щодо того, скільки фінансів залишиться у планованому бюджеті. Зараз до початку офіційних обговорення важко сказати, яким буде розвиток подій, однак попередньо було відомо, що планується надати 200 стипендій, тому зараз все залежить від того, яким буде визначено пороговий рівень сумарної оцінки, якої буде достатньо для отримання фінансування. З нашого досвіду можемо прогнозувати, що таки буде визначено ще одна дата прийому заявок і швидше за все це буде у січні 2023 року, тому рекомендуємо продовжити спілкування з потенційними хост організаціями.

Ми також рекомендуємо звернути увагу на коментарі спікерів, щодо загальної політики підтримки грантової діяльності у дослідницьких установах України та в університетах.

Основні спікери вебінару: 

Галина Лазько, завідувачка відділу науково-організаційного супроводу наукових досліджень науково-дослідної частини Національного університету «Львівська політехніка», Керівник НКП «Дії Марії Склодовської-Кюрі» програми «Горизонт 2020»

Іван Кульчицький, президент ГО Агенція Європейських Інновацій, керівник національного контактного пункту програми Горизонт 2020 за напрямом ІКТ

Доступ для завантаження презентацій заходу:

Презентація Івана Кульчицького
https://drive.google.com/file/d/1Q7cwID5upJ8NfzRU-K5p40W-FbJf1rOo/view?usp=share_link

Презентація Галини Лазько
https://drive.google.com/file/d/1ANJquQqJ4FkoGknvGC60GpGRb2YZhO_T/view?usp=share_link

Довідково:

Сайт підпрограми «Дії Марії Склодовської-Кюрі» https://marie-sklodowska-curie-actions.ec.europa.eu/

Cайт програми MSCA4Ukraine
https://sareurope.eu/msca4ukraine

ПОРТАЛ EURAXESS  https://euraxess.ec.europa.eu/

Cайт Національного контактного пункту «Дії Марії Кюрі для розвитку навичок, навчання та кар’єри»

https://lpnu.ua/ncpmka

Внизу цієї сторінки є посилання на відеозапис у You Tube.
При перегляді відео розгорніть опис відео і зможете побачити таймінг представлення окремих тем порядку денного і переглянути ті частини відеозапису, які цікавлять Вас найбільше.

Проведений вебінар є одним із серії заходів, які ГО АЄІ проводить в рамках проєкту “Підвищення поінформованості українських організацій про можливості участі у дослідницьких та інноваційних програмах ЄС”, що фінансується  Європейським Союзом  та Міжнародним Фондом «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.

Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію
Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».

Let's talk

If you want to get a free consultation without any obligations, fill in the form below and we'll get in touch with you.