Матеріали вебінару Підготовка до конкурсів 2023 програми Горизонт Європа за пріоритетами Кластеру 6 «Food, Bioeconomy, Natural Resources, Agriculture and Environment»

До участі у вебінарі 8 грудня  зареєструвалось 240 учасників, з яких безпосередню участь у вебінарі взяли більше 90 осіб.

Мета заходу – представлення короткої інформації про опублікований драфт  робочої програми за кластером 6 «Food, Bioeconomy, Natural Resources, Agriculture and Environment» та загальне ознайомлення з майбутніми конкурсами на роки 2023-2024.

В цілому програма включала:

  • основні топіки, що представлені в новій робочій програмі;
  • ознайомлення зі стратегічними документами, які варто враховувати при формуванні грантової заявки
  • базові правила участі в РП «Горизонт Європа»
  • короткі опитування та вправи для учасників

Основні спікери вебінару:

Таїсія Симочко, національний контактний пункт «Здоров’я» та «Харчова безпека» попередньої РП «Горизонт 2020»

Іван Кульчицький, президент ГО Агенція Європейських Інновацій, керівник національного контактного пункту програми Горизонт 2020 за напрямом ІКТ

Спікери поділились  інформацією про ініціативи та можливості, які існують для даної теми, розказали як використовувати досвід вже підтриманих проєктів та спільно з учасниками попрактикувались з  правильного «читання» конкурсних топіків

Іван Кульчицький – представив загальну інформацію щодо плану дій ЄК з поширення інформації про  конкурси 2023 року, пояснив як використовувати інформацію з робочих програм та акцентував увагу учасників на сервісах, які надає команда проєкту ГО АЄІ «Підвищення поінформованості українських організацій про можливості участі у дослідницьких та інноваційних програмах ЄС»

Таїсія Симочко представила:

  • Успішні приклади участі українських інституцій у програмі Горизонт 2020
  • Базову інформацію про Програму Горизонт Європа: пріоритети на стратегічні цілі на десятиліття, перші драфти конкурсів та до чого готуватись.
  • Корисні посилання, зокрема для напрямків кластеру 6.

Учасники вебінару задали ряд питань, які цікаві і для широкого загалу. Рекомендуємо переглянути відповіді спікерів у відеозапису.

Через технічні проблеми із підключенням до вебінару через відключення електроенергії не всі могли підключитись до вебінару.

Лілія Калачнюк з Національного університету біоресурсів і природокористування України уже після заходу змогла надіслати презентацію щодо бачення участі у конкурсі за топіком HORIZON-CL6-2023-BIODIV-01-1.

Доступ для завантаження презентацій заходу:

Презентація Івана Кульчицького
https://drive.google.com/file/d/1YdbrRfzKvfsnW4t62SfO8zsjZZSCP-N3/view?usp=share_link

Презентація Таісії Симочко
https://drive.google.com/file/d/12aoFchElLzs8MD0zoNAta37CI5gr5xs0/view?usp=share_link

Презентація Лілії Калачнюк
https://drive.google.com/file/d/1wXLdpNzzRtwEY9MGNUONFPBpgx-Sv7Xq/view?usp=share_link

Внизу цієї сторінки є посилання на відеозапис у You Tube.
При перегляді відео розгорніть опис відео і зможете побачити таймінг представлення окремих тем порядку денного і переглянути ті частини відеозапису, які цікавлять Вас найбільше.

Проведений захід є одним із серії заходів, які ГО АЄІ проводить в рамках проєкту “Підвищення поінформованості українських організацій про можливості участі у дослідницьких та інноваційних програмах ЄС”, що фінансується  Європейським Союзом  та Міжнародним Фондом «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.

Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію
Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».

Let's talk

If you want to get a free consultation without any obligations, fill in the form below and we'll get in touch with you.