Матеріали вебінару Програма Горизонт Європа для малого бізнесу: інструмент Accelerator та інші можливості

Розробка інноваційних рішень та розвиток інноваційного малого та середнього бізнесу є однією з найбільш важливих цілей програми Горизонт Європа, адже таким чином створюють нові якісні робочі місця та нові товари і послуги для населення і забезпечується конкурентоспроможна позиція держав ЄС та асоційованих країн до програми Горизонт Європа.

Вебінар проведено 11 листопада 2022 року. До участі зареєструвалось майже  190 учасників, більшість  з яких представляли малий та середній бізнес, а також різні бізнес структури.  Приємно що тема вебінару зацікавила також ряд місцевих органів влади, які зацікавлені в інноваційному розвитку своїх територій. Проявили активність і громадські організації, які є частиною інноваційної екосистеми України. Біля третини учасників були представники університетів та дослідницьких структур.

 Основні теми вебінару:

  • Основні компоненти програми Горизонт Європа, які орієнтовані на участь малого бізнесу
  • Європейська інноваційна рада та основні види проєктів, які вона підтримує
  • Очікувані інструменти та ініціативи підтримки інноваційного бізнесу України
  • Особливості  інструменту EIC Accelerator
  • Процедури подання та оцінки проєктних заявок на  EIC Accelerator
  • Рекомендації для українських організацій

В ході вебінару виступили три спікери: 

Іван Кульчицький, президент ГО Агенція Європейських Інновацій, керівник національного контактного пункту програми Горизонт 2020 за напрямом ІКТ.
Іван представив огляд різних інструментів програми Горизонт Європа, які доступні для представників малого і середнього бізнесу.

Презентація Івана Кульчицкього
https://drive.google.com/file/d/1G0G5tXsW4MzRFb5xTfYRHzdwog9vuA-E/view?usp=share_link

 Юрій Нікітін, Експерт Європейських програм та проєктів, провідний науковий співробітник Інституту надтвердих матеріалів  ім. Бакуля НАН України, доктор технічних наук.
Юрій Нікітін має більше ніж 20 років досвіду експертної та консультаційної  діяльності із міністерствами, відомствами, установами, організаціями, компаніями та МСП в рамках програм та проєктів Європейської комісії, Європейського банку реконструкції та розвитку,  Всесвітнього банку.

Юрій представив повний шлях підготовки, подання та оцінювання заявки на інструмент EIC Accelerator.

Презентація Юрія Нікітіна
https://drive.google.com/file/d/1NZeg1f6RA-wKKjPfodeHCkNGUW8pQg4I/view?usp=share_link

Денис Блінда, начальник відділу інноваційного розвитку та доступу до фінансів Офісу з розвитку підприємництва та експорту.Денис к
оротко представив основні сервіси порталу Дія Бізнес для підприємців та осіб, які б хотіли почати займатись підприємницькою діяльністю.

Презентація Дениса Блінди
https://drive.google.com/file/d/1NTs1P7l1nHfOPd2M3STZc1jrXhUVmYip/view?usp=share_link

Внизу цієї сторінки є посилання на відеозапис у You Tube.
При перегляді відео розгорніть опис відео і зможете побачити таймінг представлення окремих тем порядку денного і переглянути ті частини відеозапису, які цікавлять Вас найбільше.

Проведений вебінар є одним із серії заходів, які ГО АЄІ проводить в рамках проєкту “Підвищення поінформованості українських організацій про можливості участі у дослідницьких та інноваційних програмах ЄС”, що фінансується  Європейським Союзом  та Міжнародним Фондом «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.

Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію
Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».

Let's talk

If you want to get a free consultation without any obligations, fill in the form below and we'll get in touch with you.