Матеріали вебінару «Програма Горизонт Європа від А до Я – відповіді на основні питання»

До участі у вебінарі 30 грудня  зареєструвалось 302 учасників, з яких безпосередню участь у вебінарі взяли більше 80  осіб.

Мета заходу – надати українським організаціям рекомендації щодо результативної участі у конкурсах 2023-2024 роках, які будуть проводитись європейськими дослідницькими та інноваційними програмами ЄС: Horizon Europe, Digital Europe, COST, Eureka, EU4Health, Life, EIT.
Ці рекомендації сформовані на основі матеріалів проєкту “Підвищення поінформованості українських організацій про можливості участі у дослідницьких та інноваційних програмах ЄС”, який ГО АЄІ виконувала у другій половині 2022 року за підтримки  Європейського Союзу  та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.

Основні спікери вебінару:

Ольга Квашук,  менеджерка Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Іван Кульчицький, президент ГО Агенція Європейських Інновацій, керівник національного контактного пункту програми Горизонт 2020 за напрямом ІКТ

Ольга  Квашук представила діяльність Міжнародного фонду “Відродження” та підтримку яку він надає на даний момент в умовах воєнного стану в Україні, а також повідомила учасникам, що фонд оголосить нові конкурси у першому кварталі 2023 року.

Іван Кульчицький – акцентував увагу учасників на сервісах, які надає команда проєкту ГО АЄІ «Підвищення поінформованості українських організацій про можливості участі у дослідницьких та інноваційних програмах ЄС», особлива увагу була приділена основним етапам підготовки і подання проєктних заявок, інструментами  пошуку партнерів та  необхідності українським організаціям проявляти більше активності з використання можливостей які надають  програми ЄС. Особливе зацікавлення в учасників викликали пропозиції ГО АЄІ щодо співпраці у 2023 році

Учасники вебінару були активним,  задали ряд питань, які цікаві і для широкого загалу. Рекомендуємо переглянути відповіді спікерів у відеозапису.

Доступ для завантаження презентацій заходу:

Презентація Івана Кульчицького
https://drive.google.com/file/d/15WSP-jnlvsJ07VzJWIOGIVRM0xWsVhmF/view?usp=share_link

Внизу цієї сторінки є посилання на відеозапис у You Tube.
При перегляді відео розгорніть опис відео і зможете побачити таймінг представлення окремих тем порядку денного і переглянути ті частини відеозапису, які цікавлять Вас найбільше.

Проведений захід є фінальним  із серії заходів, які ГО АЄІ проводить в рамках проєкту “Підвищення поінформованості українських організацій про можливості участі у дослідницьких та інноваційних програмах ЄС”, що фінансується  Європейським Союзом  та Міжнародним Фондом «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.

Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію
Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».

Let's talk

If you want to get a free consultation without any obligations, fill in the form below and we'll get in touch with you.