Матеріали вебінару «Гранти EIC на дослідження та інновації: інструменти Pathfinder &Transition»

Вебінар було проведено 23 серпня 2022 року. До участі зареєструвалось більше 450 учасників, які представляли різні середовища науки, освіти, бізнесу влади та громадських організацій.

На вебінарі розглянули основні процедури залучення фінансування на спільні проєкти науки і бізнесу через грантові інструменти Pathfinder та Transition Європейської інноваційної ради.

Важливою особливістю цих інструментів  EIC є підтримка спільних дослідницьких та інноваційних проєктів у складі невеликих консорціумів за участю представників науки і бізнесу, а також організацій іншого типу.

Основні теми вебінару:

  • Європейська інноваційна рада та основні види проєктів, які вона підтримує. Особливості  інструментів EIC Pathfinder та EIC Transition.
  • Рекомендації EIC до проєктних пропозицій Pathfinder та Transition.
  • Покрокові процедури успішної підготовки проєктних пропозицій Pathfinder та Transition.
  • Пошук партнерів.
  • Експертна оцінка  проєктних пропозицій.
  • Рекомендації для українських організацій

Основні спікери вебінару: 

Юрій Нікітін, Експерт Європейських програм та проєктів, провідний науковий співробітник ІНМ ім. Бакуля НАН України, доктор технічних наук. Юрій Нікітін має більше ніж 20 років досвіду експертної та консультаційної  діяльності із міністерствами, відомствами, установами, організаціями, компаніями та МСП в рамках програм та проєктів Європейської комісії, Європейського банку реконструкції та розвитку,  Всесвітнього банку.

Іван Кульчицький, президент ГО Агенція Європейських Інновацій, керівник національного контактного пункту програми Горизонт 2020 за напрямом ІКТ

Довідково:

EIC Pathfinder – інструмент фінансової підтримки наукових досліджень проривних ідей що можуть бути реалізовані у ​​нових технологіях, які відкривають нові ринкові можливості.

EIC Transition  – інструмент фінансової підтримки інноваційної діяльності, що виходить за рамки лабораторії для розвитку технологій на шляху до ринку.

Нижче можете отримати доступ для завантаження презентацій заходу:

Презентація Івана Кульчицького https://drive.google.com/file/d/15G1CB02ssdbm34FXgmG67xcEGvkpJ3Cr/view?usp=sharing

Презентація Юрія Нікітіна
https://drive.google.com/file/d/1nA7_am8iro4ICTsBFNXhOUtq_CaY5Jhb/view?usp=sharing

Внизу цієї сторінки є посилання на відеозапис у You Tube. При перегляді відео розгорніть опис відео і зможете побачити таймінг представлення окремих тем порядку денного і переглянути ті частини відеозапису, які цікавлять Вас найбільше.

Наступний захід проєкту буде 30 серпня на тему «Конкурси підпрограми «Дії Марії Склодовської-Кюрі»
Для участі слід зареєструватись за посиланням:
https://forms.gle/cg5pwydRwdN84HmQ8

Проведений семінар є одним із серії заходів, які ГО АЄІ проводить в рамках проєкту “Підвищення поінформованості українських організацій про можливості участі у дослідницьких та інноваційних програмах ЄС”, що фінансується  Європейським Союзом  та Міжнародним Фондом «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.

Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію
Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».

Let's talk

If you want to get a free consultation without any obligations, fill in the form below and we'll get in touch with you.