Навчальний практикум з підготовки проєктів на конкурси програми Горизонт 2020

НКП «Інформаційно-комунікаційні технології» у співпраці з ГО «Агенція Європейських Інновацій» розпочинає безкоштовний навчальний практикум для організацій та осіб, які зацікавлені апробувати на практиці основні рекомендації щодо пошуку партнерів та підготовки колабораційних проєктів на конкурси програми Горизонт 2020.

Початковий етап триватиме до 9 вересня 2018 року. Протягом цього часу зацікавлені особи повинні ознайомитись із основами участі у Горизонт 2020, переглянути пріоритети очікуваних конкурсів та визначитись щодо участі у навчальному практикуму шляхом онлайн реєстрації за даною анкетою. Рекомендуємо попередньо проглянути базову інформацію про програму Горизонт 2020 на сайті НУЛП ІКТ за посиланням: http://www.lp.edu.ua/ncpict/goryzont-2020 Ви також можете переглянути інформацію про Горизонт 2020 і на інших сайтах скориставшись інструментами пошуку в Google.

З відібраними учасниками практикуму буде проводитись цілеспрямоване індивідуально-групове очно-дистанційне навчання в рамках якого передбачається виконання наступних практичних завдань: 1. Вибір та аналіз змісту пріоритетних тем конкурсів (Topics of Calls) програми Горизонт 2020, які будуть оголошені восени 2018 року та у 2019 році. 2. Огляд попередніх напрацювань у тематиках вибраних конкурсів 3. Формування бачення власної ролі у потенційній проєктній заявці (координатор чи партнер) та підготовка анотованого опису можливих дій у такому проєкті. 4. Ознайомлення з інструментами пошуку партнерів та розміщення свого досвіду і пропозицій на різних сервісах пошуку партнерів. 5. Підготовка і розміщення профілю на сайті заходу ICT event 2018. 6. Обговорення виконаних робіт, формування плану підготовки проєктів та продовження підготовки проєктів за вибраними пріоритетами відповідно до узгоджених індивідуальних планів.

Кожне завдання буде супроводжуватись менторською підтримкою НКП ІКТ НУ «Львівська Політехніка». Ви також можете звертатись із запитаннями до інших НКП з врахуванням їх тематичної спрямованості.

За можливості будуть також організовані очні зустрічі для проведення фокусних занять та обговорень. Учасники, які пройдуть повний цикл занять, отримають Сертифікат участі у Практикумі та менторську підтримку на наступних етапах підготовки проєктів.

Якщо Ви зацікавились участю у даному навчальному практикумі, то Вам необхідно до 9 вересня 2018р. виконати перше завдання, а саме заповнити цю анкету.

Контакти: 050 9292 396 Іван Кульчицький

Анкета потенційного учасника Навчального практикуму з підготовки проєктів на конкурси програми Горизонт 2020

Let's talk

If you want to get a free consultation without any obligations, fill in the form below and we'll get in touch with you.