Нові дані щодо результатів участі українських організацій у програмі Горизонт 2020

У липні 2018 року міністр освіти і науки Лілія Гриневич оприлюднила інформацію, що за результатами конкурсів програми «Горизонт 2020» з 2014 року до моменту  першого засідання Координаційного центру з питань виконання Рамкової програми ЄС «Горизонт 2020» 97 українських організацій-учасників отримали фінансування на суму 17,88 млн євро на виконання 98 проєктів.

Статистика проєктів у базі ЄС оновлюється двічі на рік: весною та восени.

Агенція Європейських Інновацій отримала від своїх європейських партнерів нові дані, а саме станом на жовтень 2018 року уже 108 українських організацій-учасників отримали фінансування на суму 19,836 млн євро на виконання 129 проєктів.

Таким чином, бачимо, що появилось 30 нових проєктів, 11 нових організацій учасників, а сума фінансування зросла майже на 2 млн.

У 16 проєктах координаторами є українські організації, зокрема 11 проєктів координуються представниками бізнесу.  Також у більш як 10 проєктах партнерами виступають громадські організації, яких, однак, не відображено у статистиці МОН.

Серед найбільш успішних організацій можна відзначити Національний аерокосмічний університет імені М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» (4 проєкти на суму 847,63 тис.євро), Національний університет «Львівська  Політехніка» (3 проєкти на суму 638 тис. євро, в одному з яких, зокрема, університет є координатором), Інститут фізики національної академії наук(4 проєкти на суму 367,95 тис.євро, в двох з яких, зокрема, інститут є координатором), науково-виробничий центр «Біомаса» (4 проєкти на суму 384,2 тис. євро), ТзОВ Науково-виробниче підприємство «ЄНАМІН» (2 проєкти на суму 993, 4 тис. євро, в одному з яких, зокрема, компанія є координатором), ТзОВ «ПОЛІТЕДА КЛАУД»  (координує проєкт, який отримав фінансування за фазою 2 у SME Instrument на суму 1220,89 тис. євро).

Агенція Європейських Інновацій у рамках діяльності в українській стороні Платформи громадянського суспільства «Україна-ЄС» веде активний діалог з чиновниками МОН України щодо розробки дієвих інструментів підтримки участі українських організацій  у фінальній фазі програми Горизонт 2020 на період 2018-2020 році з метою отримання ще кращих результатів та підвищення готовності України до вимог нової  Рамкової Програми ЄС «HORIZON EUROPE».

Слідкуйте за нашими новинами у Facebook:

Let's talk

If you want to get a free consultation without any obligations, fill in the form below and we'll get in touch with you.