Книга видана за підтримки Шведського інституту та сприяння Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України, а також ГО Агенція європейських інновацій.
22 січня 2014 року в приміщенні в приміщенні Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України відбувся науково-практичний семінар «Новий спосіб мислення в епоху обмежених ресурсів» за підтримки Шведського інституту та за сприяння Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України, ГО «Агенція європейських інновацій та Асоціації відновлюваної енергії «Альтернатива».
Упродовж семінару відбулось обговорення таких важливих тем, як обмеження споживання ресурсів на Землі, необхідність екологічно чистої енергії, екологічного мислення, а також бачення України на інноваційній карті світу.
Проведення міжнародного науково-практичного семінару «Новий спосіб мислення в епоху обмежених ресурсів» посприяло синергії зусиль науковців, розробників, влади та бізнесу та дозволило виробити спільну думку про нагальні кроки прискорення зелених інновацій в Україні. Матеріали виступів учасників семінару включено в дану брошуру, яку ми представляємо до уваги користувачів сайту.
У цій брошурі зібрані наукові та інформаційні матеріали про необхідність зміни нашого ставлення, зокрема, до використання природних ресурсів, до методів та механізмів сприяння розвитку інновацій в Україні, з залученням світового досвіду. Надано висновки щодо нагальних кроків для зміни екологічного, енергетичного стану та необхідності розвитку національних інноваційних програм та механізмів. Брошура розрахована на урядовців, відповідальних за питання інноваційного розвитку України, науковців, менеджерів проєктів, експертів з проблематики екології, енергетики та інновацій
В перспективі ми та наші партнери сподіваємось знайти зацікавлені організації та не байдужих людей для підготовки та реалізації нових ініціатив.
Недавні записи
- Практичний семінар – SURE: Стійкість та адаптація бізнесу у 2023 році, м.Львів, 24 січня 2023 р. 18/01/2023
- Як подолати основні труднощі та бар’єри для українських організацій на шляху до успіху у конкурсах програм ЄС? 16/01/2023
- Практичні рекомендації щодо участі у конкурсах дослідницьких та інноваційних програм ЄС. 05/01/2023
- EIC інструменти Pathfinder, Transition та Accelerator програми Горизонт Європа 03/01/2023
- Матеріали вебінару «Програма Горизонт Європа від А до Я – відповіді на основні питання» 31/12/2022