Основні кроки до успіху у програмі Горизонт Європа

ГО Агенція Європейських Інновацій провела у січні-лютому 2022 року декілька відкритих онлайн заходів з представлення основних етапів підготовки проєктів на конкурси програми Горизонт Європа. Пропонуємо познайомитись із відеозаписом проведених заходів та презентаціями спікерів. На заходах розглядатись конкретні практичні кейси, досвід організацій, які виконували проєкти, а також надавались відповіді на запитання учасників.

14.01.2022  представлено формальні процедури підготовки і подання проєктної заявки на конкурси програми Горизонт Європа. Звернено увагу на особливості конкурсної документації;  описано як отримати EU-Login через який здійснюється доступ до сервісів порталу фінансування і тендерів, а також як підготувати і розмістити партнерський профіль на цьому порталі. Розкрито деталі формування адміністративної частини А проєктної заявки.

Презентація спікера.

Відеозапис:

21.01.2022 розкрито особливості підготовки розділу IMPACT у проєктній заявці на конкурс програми Горизонт Європа. Зазвичай цей розділ викликає найбільше труднощів в українських заявників. У лекції представлено структуру змістовної частини B проєктної заявки та основні частини плану поширення і використання результатів проєкту.

Презентація спікера.

Відеозапис:

01.02.2022 обговорили деталі підготовки плану реалізації та бюджету проєкту, який подається на конкурси програми Горизонт Європа.  Особлива увага була приділена питанням оплати праці при виконанні проєктів Горизонт Європа, а також підходам до планування окремих робіт у проєкті.

Презентація спікера.

Відеозапис:

Проведені заходи є частиною із серії заходів, які ГО АЄІ спільно з партнерами  проводить в рамках проєкту «Як знайти власний шлях до успіху у програмах ЄС для реалізації цифрових інновацій», який підтримано  Європейським Союзом  та Міжнародним Фондом «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.

Матеріали відображають позицію авторів і не обов’язково відображає позицію
Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».

Let's talk

If you want to get a free consultation without any obligations, fill in the form below and we'll get in touch with you.