Опис проєкту

АЄІ координує роботу консорціуму з підготовки техніко-економічного обґрунтування створення регіонального інноваційного Хабу з розробки та впровадження технологій «Інтернету речей».

Ця діяльність підтримана європейською ініціативою ICT Innovation for Manufacturing SMEs (http://i4ms.eu) і Хаб, який створено у Львові став частиною європейської мережі.

Хаб має на меті стимулювати місцеву екосистему інновацій, залучаючи до цього виробників, наукові установи, підприємців, асоціації та громадський сектор.

Хаб має на меті створити реальний вплив на бізнес для регіональної інноваційної екосистеми, що включає корпорації, наукові установи, підприємці, асоціації та інші відповідні зацікавлені сторони, активізуючи процес розвитку та впровадження цифрових інновацій місцевими виробниками, одночасно створюючи нове джерело технології для європейських малих і середніх підприємств

Хаб прагне використовувати державні гранти, включаючи як національні, так і міжнародні програми. Необхідність додаткового фінансування для сприяння зростанню та розвитку Хаб може фінансуватися за рахунок приватних та державних інвестицій. Незважаючи на те, що ми не очікуємо залучення фінансування з України на перших етапах, через 3-5 років, після кількох успішних випадків, центр може почати отримувати гроші з обох джерел. Тим часом Хаб намагатиметься залучити фінансування за наявними грантовими схемами.

На основі розробленого бізнес-плану, Хаб має сформоване партнерство, середовище для роботи та напрямки розвитку

Інформація про проєкт

Тип проєкту: Координація та підтримка

Програма: Горизонт 2020 Каскадне фінансування

Тематика: ICT Innovation for Manufacturing SMEs (I4MS)

Фінансування: Програма досліджень та інновацій Європейського Союзу «Горизонт 2020»

Тривалість: 1 Вересня 2016 – 30 Квітня 2017

Website