Рекомендації з підготовки проєктних пропозицій на конкурси програми Горизонт Європа

ГО Агенція Європейських Інновацій пропонує українським організаціям та фахівцям з різних середовищ ознайомитись із рекомендаціями щодо підготовки проєктних пропозицій на конкурси програми Горизонт Європа.

Кожна програма має власні індивідуальні  особливості щодо процедур подання проєктних заявок, їх оцінки та наступних етапів надання фінансових траншів і звітності. Більшість європейських програм на своїх порталах також надають сервіси з пошуку партнерів, інформаційні матеріали щодо підготовки проєктних пропозицій, новини про проведення інформаційних подій та іншу корисну інформацію.

Найбільш розвинуті інструменти для налагодження партнерських відносин створені і апробовані протягом останніх років програмами Горизонт 2020 та Горизонт Європа. Тому саме їм і приділено детальну увагу у цьому документі, але більшість порад є актуальними і для інших європейських програм.

Рекомендації підготовив Кульчицький Іван, президент ГО Агенція Європейських Інновацій, керівник національного контактного пункту ІКТ програми Горизонт 2020, представник від України у програмному комітеті ІКТ програми Горизонт Європа, керівник контактного пункту ініціативи I4MS  в Україні, співзасновник платформи Industry4Ukraine, член експертного комітету з штучного інтелекту при Міністерстві цифрової трансформації, член контактної мережі на напрямком ICT Innovation ініціативи EU4Digital, координатор робочої групи «Контакти між людьми» української національної платформи форуму громадянського суспільства Східного Партнерства.

В рекомендаціях враховано основні питання та труднощі, які виникають перед українськими організаціями при підготовці проєктних заявок. Сподіваємось що і рекомендації допоможуть українським організаціями отримати кращі результати у конкурсах програми Горизонт Європа та інших програмах ЄС.

Свої зауваження та пропозиції по тексту рекомендацій просимо надсилати на мейл організації info#aei.org.ua

Аналітичний матеріал підготовлено в рамках проєкту «Як знайти власний шлях до успіху у програмах ЄС для реалізації цифрових інновацій» який виконує ГО «Агенція Європейських Інновацій» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження». Зміст цього аналітичного дослідження є особистою позицією експертів і необов’язково відображає точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

Let's talk

If you want to get a free consultation without any obligations, fill in the form below and we'll get in touch with you.