Розбудова цифрової Європи: презентації та відеозапис з обговорення ключової ролі цифрових інноваційних хабів

1 липня 2109 року у Брюсселі відбулось сьоме засідання робочої групи європейських експертів з розвитку цифрових інноваційних хабів (DIHs) .

У фокусі зустрічі було питання посилення ключової ролі DIHs  у новій програмі Цифрова Європа 2021-2027 (Digital Europe Programme), для виконання якої планується  інвестувати 9,2 млд. євро.   Ця нова програма Європи з цифрових технологій спрямована на розвиток та зміцнення цифрових можливостей та інфраструктури ЄС у п’яти ключових сферах: високопродуктивні обчислення, штучний інтелект (робототехніка), кібербезпека та довіра, сучасні цифрові навички та забезпечення широкого використання цифрових технологій в економіці і суспільство. Сьоме засідання Робочої групи з питань DIHs було зосереджено на ролі майбутніх європ ейських  цифрових інноваційних хабів  у програмі Цифрова Європи та їх зв’язку з регіональною та національною політикою.

Захід був  організований Європейською Комісією  спільно  з проєктом DIHNET.EU. Участь у цьому засіданні взяли більш ніж 200 зацікавлених сторін з держав-членів, різних регіонів, промисловості, науково-дослідних інститутів та університетів,  DIHs, мереж і кластерів.

За наданим посиланням Ви можете ознайомитись з матеріалами заходу

https://ec.europa.eu/digital-single-market/en/news/presentations-seventh-meeting-working-group-digital-innovation-hubs

та з можливостями участі у конкурсі регрантингу проєкту DIHNET.EU

https://dihnet.eu/2019/07/launch-of-the-dihs-champions-challenge/

Let's talk

If you want to get a free consultation without any obligations, fill in the form below and we'll get in touch with you.