Розвиток партнерських відносин ГО АЄІ з державними структурами

24 липня 2019 р. у м. Києві у присутності учасників круглого столу  «Розвиток інноваційних екосистем: роль та значення інтеграційних платформ за участю бізнесу, влади, науки та громадського сектору» був підписаний Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво між Державною інноваційною фінансово-кредитною установою (ДІФКУ)  та Громадською організацією «Агенція Європейських Інновацій»  (ГО АЄІ) з метою провадження інноваційної та інвестиційної діяльності в Україні, залучення національних та іноземних інвестицій для розвитку реального сектору економіки України.

Матеріали круглого столу можна переглянути за посиланням: https://aei.org.ua/2428

ДІФКУ є оператором Фонду підтримки винаходів Мінекономрозвитку, який в експериментальному порядку розпочав свою діяльність з 1 січня 2019 року  по відбору стартапів на конкурсній основі для надання їм державного стимулювання (фінансової підтримки) для розвитку.

https://www.sfii.gov.ua/fpv/

Оцінку стартапів Фонду підтримки винаходів Мінекономрозвитку здійснює експертне середовище з провідних країн світу: США, Великобританії, Австрії, Фінляндії, Ізраїлю та України.

На круглому столі 24 липня ДІФКУ представила проміжні результати  діяльності фонду, а саме зареєстровано – 249 заявок, опрацьовано – 136 заявок, з них розглянуто Конкурсною комісією – 113 заявок, 10 – заявок відхилено, рекомендовано до фінансування 32 стартапи.

Презентація Володимира Ставнюка, голови правління ДІФКУ

ГО АЄІ  імпонує відкрита політика ДІФКУ щодо розвитку співпраці з широкими колами науково-технічних та інноваційних спільнот. За останній час ДІФКУ взяла участь у 39 заходах, де була проведена презентація діяльності Фонду підтримки винаходів Мінекономрозвитку, було охоплено 6 міст України, в яких взяли участь понад 3000 тис учасників.

В найближчий час ми оприлюднимо більше детальні плани спільних дій, а зараз пропонуємо звернути увагу на черговий раунд конкурсу Фонду підтримки винаходів Мінекономрозвитку, який триває   з 01 серпня 2019 року по 30 вересня 2019 року.

У даному конкурсі очікуються заявки за такими пріоритетними напрямками:

  • розвиток сучасних інформаційних, комунікаційних технологій, робототехніки;
  • освоєння нових технологій транспортування енергії, упровадження енергоефективних, ресурсозберігаючих технологій, освоєння альтернативних джерел енергії;
  • освоєння нових технологій виробництва матеріалів, їх оброблення і з’єднання, створення індустрії наноматеріалів та нанотехнологій;
  • упровадження нових технологій та обладнання для якісного медичного обслуговування, лікування, фармацевтики.

Слідкуйте за нашими новинами на сторінці Агенції у Facebook.

Let's talk

If you want to get a free consultation without any obligations, fill in the form below and we'll get in touch with you.