24 липня 2019 р. у м. Києві у присутності учасників круглого столу «Розвиток інноваційних екосистем: роль та значення інтеграційних платформ за участю бізнесу, влади, науки та громадського сектору» був підписаний Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво між Державною інноваційною фінансово-кредитною установою (ДІФКУ) та Громадською організацією «Агенція Європейських Інновацій» (ГО АЄІ) з метою провадження інноваційної та інвестиційної діяльності в Україні, залучення національних та іноземних інвестицій для розвитку реального сектору економіки України.
Матеріали круглого столу можна переглянути за посиланням: https://aei.org.ua/2428
ДІФКУ є оператором Фонду підтримки винаходів Мінекономрозвитку, який в експериментальному порядку розпочав свою діяльність з 1 січня 2019 року по відбору стартапів на конкурсній основі для надання їм державного стимулювання (фінансової підтримки) для розвитку.
Оцінку стартапів Фонду підтримки винаходів Мінекономрозвитку здійснює експертне середовище з провідних країн світу: США, Великобританії, Австрії, Фінляндії, Ізраїлю та України.
На круглому столі 24 липня ДІФКУ представила проміжні результати діяльності фонду, а саме зареєстровано – 249 заявок, опрацьовано – 136 заявок, з них розглянуто Конкурсною комісією – 113 заявок, 10 – заявок відхилено, рекомендовано до фінансування 32 стартапи.
Презентація Володимира Ставнюка, голови правління ДІФКУ
ГО АЄІ імпонує відкрита політика ДІФКУ щодо розвитку співпраці з широкими колами науково-технічних та інноваційних спільнот. За останній час ДІФКУ взяла участь у 39 заходах, де була проведена презентація діяльності Фонду підтримки винаходів Мінекономрозвитку, було охоплено 6 міст України, в яких взяли участь понад 3000 тис учасників.
В найближчий час ми оприлюднимо більше детальні плани спільних дій, а зараз пропонуємо звернути увагу на черговий раунд конкурсу Фонду підтримки винаходів Мінекономрозвитку, який триває з 01 серпня 2019 року по 30 вересня 2019 року.
У даному конкурсі очікуються заявки за такими пріоритетними напрямками:
- розвиток сучасних інформаційних, комунікаційних технологій, робототехніки;
- освоєння нових технологій транспортування енергії, упровадження енергоефективних, ресурсозберігаючих технологій, освоєння альтернативних джерел енергії;
- освоєння нових технологій виробництва матеріалів, їх оброблення і з’єднання, створення індустрії наноматеріалів та нанотехнологій;
- упровадження нових технологій та обладнання для якісного медичного обслуговування, лікування, фармацевтики.
Слідкуйте за нашими новинами на сторінці Агенції у Facebook.
Недавні записи
- Практичний семінар – SURE: Стійкість та адаптація бізнесу у 2023 році, м.Львів, 24 січня 2023 р. 18/01/2023
- Як подолати основні труднощі та бар’єри для українських організацій на шляху до успіху у конкурсах програм ЄС? 16/01/2023
- Практичні рекомендації щодо участі у конкурсах дослідницьких та інноваційних програм ЄС. 05/01/2023
- EIC інструменти Pathfinder, Transition та Accelerator програми Горизонт Європа 03/01/2023
- Матеріали вебінару «Програма Горизонт Європа від А до Я – відповіді на основні питання» 31/12/2022