Як готуватись до конкурсів 2023-2024 років програми Горизонт Європа

Європейська Комісія завершує узгодження робочих програм конкурсів 2023-2024 років. Ці робочі програми будуть опубліковані на початку грудня 2022, а перші конкурси будуть оголошені уже в січні 2023 року.

На картинці вище Ви можете переглянути результати перших конкурсів програми Горизонт Європа за якими уже підписано грантові угоди. Зараз є велике зацікавлення європейських структур до співпраці з українськими організаціями, але нам слід розуміти умови конкурсів та вміти надати ту інформацію, яка релевантна конкретному  конкурсу.

В грудні Європейська Комісія буде проводити інформаційні та брокерські дні з метою представлення деталей нових конкурсів та налагодження партнерських контактів між потенційними аплікантами.

Команда експертів ГО АЄІ та партнерських організацій пропонує українським організаціям звернути увагу на необхідність уже зараз розпочати активні кроки з підготовки своїх колективів до участі у нових конкурсах програми Горизонт Європа. Тим організаціям,  хто буде успішно виконувати наші рекомендації, ми будемо надавати персоналізовану допомогу у пошуку партнерів та просуванні ваших пропозицій серед потенційних партнерів.

Пропонуємо звернути увагу на такі наші рекомендації:

1. Розпочати знайомство із новими робочими програмами.
Основні драфти програм можна знайти на веб сторінці порталу «Science|Business» https://sciencebusiness.net/framework-programmes/horizon-papers.
Після офіційної публікації ці робочі програми будуть розміщені на порталі фінансування та тендерів у розділі «Reference documents»
Визначити для себе основні теми, де Ви маєте потенціал участі та зацікавлення щодо розвитку досліджень та інновацій.

2. Моніторити події, які будуть проводитись в ЄС. Для цього відвідуйте сторінку
https://research-innovation-community.ec.europa.eu/events.
Уже зараз там розміщено анонси деяких заходів, які будуть проводитись ЄК у грудні.

3. Брати участь у вебінарах, які буде проводити ГО АЄІ разом із партнерами.
На цих вебінарах ми плануємо представити основні аспекти робочих програм та надати можливість учасникам обговорити можливі ідеї щодо того, яким чином стати партнером успішних проєктних заявкок у нових конкурсах програми Горизонт Європа.

Матеріали заходів ми розміщуємо за посиланням:
https://aei.org.ua/category/materialy/

Про нові заходи повідомляємо на сторінці ГО АЄІ у Facebook та поширюємо через інші канали
https://www.facebook.com/InnoEU.UA

Найближчим часом будуть проведені заходи щодо робочих програм для більшістю кластерів програми Горизонт Європа.

4. Виконати завдання щодо домашньої роботи, а саме підготувати англомовні описи вашого досвіду за сферами своєї компетенції, оновити англомовні версії ваших сайтів та профілів у соціальних мережах.

Публікацію підготовлено  ГО АЄІ  в рамках проєкту “Підвищення поінформованості українських організацій про можливості участі у дослідницьких та інноваційних програмах ЄС”, що фінансується  Європейським Союзом  та Міжнародним Фондом «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.

Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію
Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».

Let's talk

If you want to get a free consultation without any obligations, fill in the form below and we'll get in touch with you.