
В лютому 2022 року Комісія ухвалила наступну річну робочу програму Європейської інноваційної ради (EIC), в якій представлено можливості фінансування на суму понад 1,7 мільярд євро через конкурси 2022 року.
Перші конкурси EIC розпочались у 2021 року, ця третя основна частина програми «Горизонт Європа» має загальний бюджет у обсязі понад 10 мільярдів євро на 2021 – 2027 роки. У червні 2022 року у робоча програму EIC було внесено ряд доповнень, серед яких відкриття додаткового конкурсу пропозицій, спрямованих на інноваційну високотехнологічну спільноту України, яка має міцний потенціал для створення проривних інновацій. Разом з тим українські організації мають можливість подавати свої проєктні заявки на всі інструменти Європейської інноваційної ради: Pathfinder, Transition та Accelerator.
23 серпня з 14.00 до 15.30 ГО АЄІ планує провести відкритий вебінар на тему
Гранти EIC на дослідження та інновації: інструменти Pathfinder&Transition
Важливою особливістю цих інструментів EIC є підтримка спільних дослідницьких та інноваційних проєктів у складі невеликих консорціумів за участю представників науки і бізнесу, а також організацій іншого типу.
Участь є безкоштовною за умови попередньої реєстрації за посиланням:
https://forms.gle/VNVczw8uFkXwXm4DA
Вебінар проводиться в системі ZOOM. У наявній у нас версії ми ми можемо надати одночасний доступ щонайбільше 100 учасникам. Якщо бажаючих взяти участь у вебінару буде більше, то тоді ми організуємо онлайн трансляцію у Facebook на сторінці ГО АЄІ у Facebook: https://www.facebook.com/InnoEU.UA
Мета вебінару – представити актуальні конкурси 2022 року інструментів EIC Pathfinder та EIC Transition Європейської інноваційної ради, яка є частиною програми Горизонт Європа. Основна увагу буде звернена на покрокові процедури успішної підготовки проєктних пропозицій.
Очікувана аудиторія вебінару.
В першу чергу ми очікуємо представників дослідницького сектору (університети та дослідницькі організації) та представників інноваційного бізнесу, які зацікавлені у реалізації спільних інноваційних проєктів у невеликих консорціумах.
З найбільш активними і зацікавленими учасниками вебінару спікери продовжать спілкування після закінчення вебінару з метою обговорення можливої подальшої співпраці. При реєстрації Ви можете подати свої пропозиції.
Основні спікери вебінару:
Юрій Нікітін, Експерт Європейських програм та проєктів, провідний науковий співробітник
ІНМ ім. Бакуля НАН України, доктор технічних наук. Юрій Нікітін має більше ніж 20 років досвіду експертної та консультаційної діяльності із міністерствами, відомствами, установами, організаціями, компаніями та МСП в рамках програм та проєктів Європейської комісії, Європейського банку реконструкції та розвитку, Всесвітнього банку.
Іван Кульчицький, президент ГО Агенція Європейських Інновацій, керівник національного контактного пункту програми Горизонт 2020 за напрямом ІКТ
Основні теми вебінару:
- Європейська інноваційна рада та основні види проєктів, які вона підтримує.
- Особливості інструментів EIC Pathfinder та EIC Transition.
- Рекомендації EIC до проєктних пропозицій Pathfinder та Transition.
- Покрокові процедури успішної підготовки проєктних пропозицій Pathfinder та Transition.
- Пошук партнерів.
- Експертна оцінка проєктних пропозицій.
- Рекомендації для українських організацій
Довідково:
EIC Pathfinder – інструмент фінансової підтримки наукових досліджень проривних ідей що можуть бути реалізовані у нових технологіях, які відкривають нові ринкові можливості.
EIC Transition – інструмент фінансової підтримки інноваційної діяльності, що виходить за рамки лабораторії для розвитку технологій на шляху до ринку.
Вебінар проводиться в рамках проєкту “Підвищення поінформованості українських організацій про можливості участі у дослідницьких та інноваційних програмах ЄС” фінансуєтсья Європейським Союзом та Міжнародним Фондом «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.
Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу»
Недавні записи
- Практичний семінар – SURE: Стійкість та адаптація бізнесу у 2023 році, м.Львів, 24 січня 2023 р. 18/01/2023
- Як подолати основні труднощі та бар’єри для українських організацій на шляху до успіху у конкурсах програм ЄС? 16/01/2023
- Практичні рекомендації щодо участі у конкурсах дослідницьких та інноваційних програм ЄС. 05/01/2023
- EIC інструменти Pathfinder, Transition та Accelerator програми Горизонт Європа 03/01/2023
- Матеріали вебінару «Програма Горизонт Європа від А до Я – відповіді на основні питання» 31/12/2022