Аналізуються тенденції еміграції висококваліфікованих працівників та молодих науковців. Досліджується проблема розробки узгодженої та цілеспрямованої діяльності органів державної влади, пов’язаної з прийняттям відповідальних програм та рішень у галузі міграційної політики з метою стимулювання притоку українських висококваліфікованих мігрантів та молодих науковців та мінімізації їх еміграції. Розглядаються перспективи міграційної політики України та надаються рекомендації щодо її розробки.
Аналітичний матеріал підготовлено у рамках проєкту № 51321 «Посилення впливу громадськості на євроінтеграційні процеси у сфері науково-технічного та інноваційного розвитку України», який виконує ГО «Агенція Європейських Інновацій» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту «Громадська синергія» (http://www.irf.ua/programs/eu/civicsynergy).
Автор:

Христина Фогел, к.п.н., молодий науковець Агенції Європейських Інновацій, юрист у ТзОВ “Агрен Груп”. Христина проходила навчання в рамках ERASMUS MUNDUS Action 2 scholarship в рамках проєкту BACKIS фінансованого Європейською Комісією. Вона працювала в університету Антверпена (Бельгія), як волонтер та студент PhD. Її основна тема дослідження проблеми міграції.
Недавні записи
- Практичний семінар – SURE: Стійкість та адаптація бізнесу у 2023 році, м.Львів, 24 січня 2023 р. 18/01/2023
- Як подолати основні труднощі та бар’єри для українських організацій на шляху до успіху у конкурсах програм ЄС? 16/01/2023
- Практичні рекомендації щодо участі у конкурсах дослідницьких та інноваційних програм ЄС. 05/01/2023
- EIC інструменти Pathfinder, Transition та Accelerator програми Горизонт Європа 03/01/2023
- Матеріали вебінару «Програма Горизонт Європа від А до Я – відповіді на основні питання» 31/12/2022