Опис проєкту

Для розвинутих демократій інноваційна політика – це інструмент ефективного та продуктивного використання інтелектуальних та технічних  можливостей. Наразі українська національна інноваційна політика формується фрагментарно, що має наслідком часткове використання можливостей Угоди про асоціацію та лише часткове наближення до рівня використання інновацій за стандартами ЄС.

Саме тому головною метою проєкту “Адвокація проєвропейських змін в національній інноваційній політиці” є формування сталих механізмів співпраці між громадським серидовищем, проєвропейськими експертами, представниками урядових структур. Це посприяє напрацюванню ефективних інструментів для розвитку національної політики в сфері інновацій з урахуванням можливостей асоціації до програми Горизонт 2020 та оцінки викликів щодо участі у наступній Рамковій програмі HORIZON EUROPE.

Проєкт має потенціал значним чином розширити розуміння громадськості щодо можливостей з підтримки інновацій, які дають інструменти Східного партнерства. Увага суспільства до цих питань збільшить потенціал адвокаційних кампаній в національній інноваційній політиці і пришвидшить імплементацію євроінтеграційних змін в цій сфері.

Інформація про проєкт

Тип проєкту: Координація та підтримка

Програма: Проєкт Громадська Синергія

Тематика: Інноваційна політика

Фінансування: Європейський Союз, Міжнародний фонд Відродження, Проєкт Громадська Синергія

Тривалість: 1 Листопада 2018 – 30 Червня 2019

Листівка проєкту

Підсумкова брошура