Опис проєкту

Метою проєкту був соціально-економічний розвиток міста Самбора шляхом підтримки функціонування мікропідприємств та встановлення економічних контактів з Польщею, що покращить якість життя його мешканців.

У рамках проєктних заходів на першому етапі було створено Центр підтримки підприємництва та співпраці з Польщею, який на другому етапі було включено як базовий підрозділ в Агенція розвитку Самбора. Агенція це консультативний та навчальний центр, створений для підтримки малого бізнесу, головним чином мікропідприємств, сприяння підприємцям, організації економічних контактів з Польщею та надалі надання фінансової підтримки. Це також інформаційний пункт для потенційних інвесторів.

У рамках проєкту було проведено підготовку фахівця з питань підприємництва та співпраці з Польщею. Підготовка спеціаліста проходила через навчальний візит до Польщі та короткочасне стажування в установах підтримки бізнесу в регіоні Підкарпаття. Він придбав комп’ютерну техніку, багатофункціональний пристрій (принтер, ксерокс), факс та телефон. Були розроблені основні навчальні матеріали з ведення бізнесу та проведено перший пілотний курс. Польсько-українська група експертів розробила документи про створення Агенції та припущення щодо функціонування інститутів фінансової підтримки. Крім того, були організовані навчальні візити до Польщі для аніматорів економічного життя в Самборі, в рамках яких були організовані візити на підприємства з можливістю обговорити умови ведення бізнесу, навчання та зустрічі з людьми з установ бізнес-середовища в Підкарпатті.

Інформація про проєкт

Тип проєкту: Координація та підтримка

Програма: «Польська співпраця для розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща»

Фінансування: Посольство Республіки Польща у Києві в рамках програми «Польської співпраці для розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща»

Тривалість: 1 Березня 2014 – 31 Грудня 2014