Симпозіум: Дезінформація, медіаграмотність та регулювання соціальних медіа, Рига, 10 грудня

Дата: 10.12.2019
Місце: Латвійський університет, факультет соціальних наук
Адреса: Lauvas street 4, Riga, Latvia
Робоча мова: Англійська

Метою заходу є представлення нових результатів досліджень щодо цифрового простору, соціальних медіа, грамотності користувачів та шляхів поширення дезінформації, а також проведення дискусій між зацікавленими сторонами та дослідниками для пошуку кращого вирішення важливих проблем. Дезінформація, медіаграмотність та регулювання соціальних медіа є частиною заходів проєкту COMPACT, який має на меті підвищити поінформованість про новітні технологічні відкриття в контексті конвергенції соціальних медіа та контенту, а також забезпечити дослідження та обмін досвідом стратегій політики та регулювання, щоб стимулювати дискусію щодо бажаної майбутньої політики та рамок.

РЕЄСТРАЦІЯ

ПРОГРАМА

Матеріали попередніх заходів та графік майбутніх.

Агенція Європейських Інновацій планує провести у м.Києві семінар на тему “Fake news and validation of information in social networks” 12 березня 2020 р., щоб обгорити з ключовими стейкхолдерами результати проєкту COMPACT та проблеми дезінформації.

Підписуйтесь на наші новини у Facebook, де ми оперативно розміщуємо анонси наших заходів та заходів партнерів, а також іншу корисну інформацію.

Симпозіум в Брюселі, 21 жовтня 2019.

Симпозіум в Братиславі, 21 Лютого 2019.

Let's talk

If you want to get a free consultation without any obligations, fill in the form below and we'll get in touch with you.